Yokohama Off Road Performans Lastikleri ve Subaru İş Birliği

Japon menşeili lastik üreticisi Yokohama, yeni tanıtılan Subaru Crosstrek Wilderness cross-hatchback modeli Kuzey Amerika’da off-road kullanımı için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı lastikler ile donatmak üzere Subaru ile iş birliği yaptığını duyurdu. Bu ortaklık, aracın yeteneklerini geliştirmeyi ve macera tutkunları için heyecan verici bir off-road sürüş deneyimi sağlamayı amaçlıyor.

Geolandar A/T G015 Lastik Deseniyle Yokohama Neler Sunuyor?

Subaru Crosstrek Wilderness, tüm hava koşullarında üstün yol tutuşu ile bilinen Yokohama Geolandar A/T G015 lastiklerle donatılmıştır. Bu arazi lastikleri çamur, çakıl ve kar gibi zorlu arazilerde optimum yüzerlik sağlayarak sürücülerin engebeli arazilerle güvenle mücadele etmesini sağlar. Üstün çekiş gücünün yanı sıra Yokohama Geolandar A/T G015 lastikleri yakıt tüketimini azaltmaya yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır ve aracın genel verimliliğini artırır.

Yokohama Geolandar A/T G015 Lastik Tasarım Özellikleri Nasıl?

Yokohama, üretilen Geolandar A/T G015 lastik için hem estetiğe hem de işlevselliğe titizlikle dikkat etmiştir. Şık mat siyah renk ile kaplanmış özel 17 inç alaşım jantlar aracın görünümünü güzelleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda zorlu arazi çekiciliğine de katkıda bulunuyor. Daha fazla stil katmak için lastikler, Crosstrek Wilderness’ın maceracı ruhunu tamamlayan kabartmalı beyaz harflere sahiptir.

Yokohama Off-Road Lastiklerinin Stratejik Odağı Nedir?

Yokohama lastik üreticisinin inovasyon ve ilerlemeye olan bağlılığı, üç yıllık (2021-2023) orta vadeli kalkınma planında açıkça görülmektedir. Şirket, ciro yapısında katma değeri yüksek ürünlerin payını artırmayı hedefliyor. Bu vizyon doğrultusunda Yokohama Geolandar ailesinden arazi lastiklerinin satışını artırmaya özel önem veriyor. Yokohama, yeni model ve ebatların pazara sunulmasını hızlandırarak, yüksek performanslı arazi lastiklerine yönelik artan talebi karşılamayı ve dünya çapındaki off-road tutkunu sürücülerin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir