Continental AllSeasonContact En İyi 4 Mevsim Lastiği Seçildi

Continental AllSeasonContact, Auto Express tarafından En İyi Dört Mevsim Lastiği ödülünü alırken lastik devi, 2021 Ürün Ödülü’nü kazandı. Auto Express Ürün Ödülleri, birden fazla kategoride en iyiyi seçmek için gerçekleştirilen kapsamlı testler sonucunda olağanüstü performans, kalite ve değeri öne çıkarıyor. Lastik kategorilerinde lastik testi verilerinden yararlanılıyor. Continental 4 mevsim lastiği AllSeasonContact da bu testlerde üstün performansı ile öne çıkıyor. Sektörün en iyilerini ödüllendirmek için gerçekleştirilen Auto Express lastik testleri, sürücüler için önemli bir performans ölçütü. Otomobil sahipleri, lastik satın alırken Auto Express değerlendirmelerine güven duyuyor.

Continental AllSeasonContact Yorum

Auto Express’in genel yayın yönetmeni Steve Fowler: “Dört mevsim lastiği seçimi yapılırken Continental AllSeasonContact performansı ile göze çarpıyor. En son testlerimizde, ıslak zeminde iyi sonuçlar sergiledi ancak karda daha da etkileyiciydi. Continental 4 mevsim lastiği, aynı zamanda düşük yuvarlanma direnci ile yakıt tasarrufunu da arttırıyor. Bu mükemmel lastik, Auto Express tarafından 2021’n en iyi dört mevsim lastiği olarak belirlendi.”

Continental AllSeasonContact Test Başarıları

Continental AllSeasonContact, Alman lastik devinin Avrupa için sunduğu ilk dört mevsim lastiği idi. 2018 yılında Birleşik Krallık’ta ilk kez bir 4 mevsim lastiği testi içerisinde yer aldı. Birleşik Krallık’ın daha ılıman kış iklimine uygun olan Continental 4 mevsim lastiği, ilk testinde de etkili suda kızaklama direnci; yüksek manevra kabiliyeti ve kısa fren mesafeleri ile kazanan lastik olmuştu. Tüm bu özellikleri, 2021’in en iyi dört mevsim lastiği seçilmesini de sağladı.

Continental 4 Mevsim Lastiği Tüm Yıl Güvenlik Sağlıyor

Continental Lastikleri Birleşik Krallık ve İrlanda Pazarlama Direktörü Tracey Mortimer: “Continental 4 mevsim lastiği desenimiz için Auto Express tarafından bir kez daha takdir edilmek harika. Continental AllSeasonContact ‘ın en son testlerde bu ödülü kazanmış olması, sürücülere hava koşulları ne olursa olsun tüm yıl boyunca en güvenli ve en iyi performansı sağlama konusunda ne kadar kararlı olduğumuzu gösteriyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir