Marc Siedler Continental’in Yeni Finans Sözcüsü Oldu

Marc Siedler Continental’in Yeni Finans Sözcüsü Oldu

Marc Siedler, Continental’in iş ve finans alanındaki yeni sözcüsü olarak seçildi. Siedler, Eylül 2020’den beri Lastikler iş alanında dış iletişim başkanı olan Henry Schniewind’in yerini aldı. Son sekiz yılda Marc Siedler (39), Volkswagen Financial Services sözcüsü olarak basın ilişkilerinde geniş deneyim kazandı. 2010-2013 yılları arasında bir danışmanlık şirketinde kamu ve yatırımcı ilişkileri danışmanı olarak çalıştı. İletişim yöneticisi ve sertifikalı yatırımcı ilişkileri sorumlusu olmak için işle ilgili kursları başarıyla tamamladı. Marc Siedler, bankacı olarak eğitim aldıktan sonra iletişim bilimi ve ekonomi alanında yüksek lisans yaptı.

Continental Hakkında

Yüksek yol tutuşuna sahip konforlu lastikleri ile öne çıkan Alman menşeili Continental, aynı zamanda bir teknoloji şirketi. Yeni araç teknolojilerinin geliştirilmesi, otonom sürüş ve güvenlik alanında çalışmaları ile biliniyor.

Continental Lastikleri

Continental Lastikleri tarihi 1871 yılında Almanya Hannover şehrindeki kuruluşa dayanmaktadır. Alman mühendisliği ve disiplini ile geliştirilen lastikler, hem yüksek güvenlik hem de konfor sunmaktadır. Continental, binek araç lastiklerinden iş makinası lastiklerine geniş bir alanda faaliyet göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir