Continental Conti EcoRegional Kamyon Lastiği Serisi Tanıtıldı

Yeni Continenal kamyon lastikleri tanıtıldı. Şirket, Continental Conti EcoRegional HS3 ve HD3 serileri ile yakıt tüketiminin azaldığını ve kilometre ömrünün yükseldiğini söylüyor. Yeni Continental kamyon lastikleri , özel üretim süreçleri ve sırt tasarımları ile CO2 emisyonunu azaltıyor. Kamyon ön aksı için sunulan lastiklerin özel lastik bileşikleri, yuvarlanma direncini düşürüyor.

Continental Conti EcoRegional Serisi Yakıt Tüketimini Azaltıyor

Firma, mühendislerinin yeni Continental kamyon lastikleri üzerindeki çalışmaları sayesinde düşük yuvarlanma direnci ve kilometre ömrü dengesinin tutturulduğunu belirtiyor. Continental Conti Eco Regional lastik serisi optimize edilmiş sırt tasarımına sahip ürünleri ile zeminle etkin temas sağlıyor. Özel oluk tasarımı, azaltılmış kılcal genişliği ve W-Tread teknolojisi ile düzensiz aşınmanın önüne geçiliyor. Yeni Continental kamyon lastikleri , özel kanal tasarımı ile de birlikte hem yakıt tüketimini hem de aşınmayı azaltıyor.

Continental Conti EcoRegional Lastikleri Yüksek Çekiş Gücü Sağlıyor

Continental bunun yanı sıra; sırt blokları üzerinde yer alan kılcalların ekstra yol tutuşu sağladığını belirtiyor. Yeni Continental kamyon lastikleri , bu sayede çok daha yüksek çekiş sağlıyor. Lastiklerin her bir bölgesi aynı anda farklı performans özellikleri sunabilmek için tasarlandı. Continental Conti EcoRegional serisinde yer alan kamyon ön aks lastikleri bu sayede; hem yüksek yol tutuşu, hem düşük yakıt tüketimi hem de yüksek kilometre ömrü sunabiliyor.

Continental Kamyon Lastikleri Dört Mevsim Kullanılabiliyor

Continental Conti EcoRegional HD3 ve HS3, farklı zemin koşullarında ve uzun yollarda kullanılan araçlar için güçlü performans sunuyor. Continental kamyon lastikleri , lastik yanağında zorlu kış koşullarında kullanılabileceğini belirten 3PMSF işaretlemesini bulunduruyor. Sağlam yapıya sahip lastikler, tüm hava koşullarında yüksek yol tutuşu ve üstün manevra kabiliyeti sunuyor. Continental’in yenilikçi teknolojileri, tüm bunların yanı sıra; CO2 emisyonlarını azaltmaya da imkân tanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir