Continental Conti Hybrid HS3+ Kamyon Lastiği Çıkıyor

Hem bölgesel hem de uzun yol kullanımı için geliştirilen Continental kamyon lastikleri tanıtıldı. Kamyonların ön aksları için geliştirilen Continental Conti Hybrid HS3+ aşınmaya karşı yüksek direnç sağlıyor ve yüksek kilometre ömrü sunuyor. Yeni Continental kamyon lastikleri , 6 önemli ebat ile Conti Hybrid HS3 serisinin bir devamı olarak pazara sunuluyor.

Her Mevsim Yüksek Yol Tutuşu: Continental Conti Hybrid HS3+

Firma, yeni Continental kamyon lastikleri için sağlamlığın ve kilometre ömrünün arttırıldığını belirtti. Continental Conti Hybrid HS3+ geniş lastik sırtı ve yeni hibrit sırt tasarımı sayesinde daha yüksek kilometre ömrü sunuyor. Bu yönüyle uzun yollarda kullanılan araçlarda lastiklerin değişim sıklığını azaltıyor. Continental Conti Hybrid HS3+ optimize edilmiş sırt tasarımı ile tüm hava koşullarında maksimum yol tutuşu ve yüksek manevra kabiliyeti sergiliyor. Continental ön aks lastiği , kış koşullarında kullanılabileceğini belirten 3PMSF ve M+S işaretlemelerini de taşıyor.

Continental Conti Hybrid HS3+ Aşınmaya Dirençli

Continental Conti Hybrid HS3+ tam derinliğe sahip kılcalları ile düzensiz aşınmaya karşı direnç sağlıyor. Bu tasarım, aynı zamanda; su tahliyesine katkı sağlıyor. Yeni Continental kamyon lastikleri , W-Groove teknolojisi ile viraj alırken lastik üzerindeki kuvvetlerin eşit dağıtılmasını sağlıyor; lastik üzerindeki baskıyı azaltıyor. Lastikler böylece çok daha uzun ömre sahip oluyor.

Continental Conti Hybrid HS3+ Ne Zaman Çıkıyor?

Yeni Continental kamyon lastikleri , altı ebat seçeneği ile aşamalı olarak sunulacak. Continental Conti Hybrid HS3+ lastiklerinin Ağustos 2020’den itibaren 315/80 R22.5 ve 385/65 R22.5 ebatları satın alınabilecek. Eylül 2020’de ise 385/55 R22.5 , 315 / 70 R22.5 ve 295/80 R22.5 ebatları sunulacak. Ağır yük versiyonunun ise 2020 sonrasında sunulması bekleniyor. Lastiklerin Türkiye’ye ne zaman geleceği hakkında ise bir açıklama yapılmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir