Continental PremiumContact 6 Tire Reviews Lastik Testi Birincisi Oldu

Continental PremiumContact 6 , Tire Reviews’ın son 2020 yaz lastiği testinde birinci sırada yer aldı. Lastik testi kapsamında 205 /55R16 ebadındaki lastikler kullanıldı. Yaz lastiği testi boyunca Continental PremiumContact 6 , birbirinden farklı hava koşullarında yüksek performansını kanıtladı. PremiumContact 6, orta boy araçlardan SUV’lara kadar geniş bir araç yelpazesi için kullanılabiliyor. Continental yaz lastiği , 15 ila 22 inç arasında değişen ebatlarda sunuluyor.

Continental PremiumContact 6 Kuru ve Islak Zeminlerde Yüksek Performans Sundu

Continental Premium Contact 6 , kuru zeminde üstün yol tutuş performansı ve yüksek manevra kabiliyeti ile takdire layık görüldü. Yaz lastiği testi kapsamında lastiklerin performansları arasındaki farkı gösteren en önemli alanlardan biri de frenlemeydi. Continental Premium Contact 6 , bu lastik testi ile hem kuru hem ıslak zeminlerde kısa fren mesafesi sunduğunu gösterdi. Lastik,  -0.2 km/s farkla ikinci olduğu suda kızaklama testi haricinde tüm performans testlerinde birinci oldu.

Continental PremiumContact 6 Yüksek Manevra Kabiliyeti Sergiledi

Continental PremiumContact 6 hem ıslak hem kuru zeminlerde maksimum güvenlik ve en üst seviye fren performansı sunmak için geliştirildi. PremiumContact ™ 6’nın geliştirilmesindeki temel odak noktalarından biri; yüksek performanslı SportContact 6’nın tasarım öğelerini kullanarak tüm otomobil modellerinde sportif performans sağlayan bir lastik yaratmaktı. Lastik testi sırasında ıslak ve kuru zeminlerde yüksek manevra kabiliyeti sergileyen Continental yaz lastiği, bu hedefe ulaşıldığını gösterdi.

Continental Lastikleri Lastik Testi Sonuçları ile Yüksek Performansını Kanıtlıyor

Continental Pazarlama Direktörü Tracey Mortimer: “ Continental PremiumContact 6 , Tyre Reviews Yaz Lastiği Testi birincici olduğu için mutluyuz. Lastik testi galibiyeti, Continental’in sürüş koşulları ne olursa olsun tüm yolculuklar için güvenlik sağlama konusundaki kararlılığını gösteriyor. PremiumContact serisi yıldan yıla mükemmel lastik test sonuçları sunarak tüketicilere Continental’in en  iyi premium lastik üreticisi olmaya devam ettiğini gösterdi. ”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir