Hyundai Santa Cruz OEM Lastikleri: Kumho Crugen HP71

Hyundai Santa Cruz OEM Lastikleri: Kumho Crugen HP71

Güney Koreli lastik üreticisi Kumho, otomobil üreticileri ile orijinal ekipman anlaşmaları imzalamaya devam ediyor. Son olarak pikap araçlar Hyundai Santa Cruz ve Skoda Fabia için orijinal ekipman lastikler sunacağını duyurdu. Firmanın Amerikan bölümü, Hyundai Santa Cruz için Kumho Crugen HP71 lastikleri tedarik edecek. Kumho dört mevsim lastik, yılın tüm aylarında yüksek performans sağlamak için geliştiriliyor. Markanın Crugen serisi, SUV araçlar için özel olarak sunuluyor. Kumho SUV lastikler, daha ağır olan bu araçlar için yüksek dayanıklılık sunuyor.

Kumho Crugen HP71 Ne Avantaj Sağlıyor?

Kumho Crugen HP71, güçlendirilmiş sırt merkezi ve optimize edilmiş omuz blokları ile yüksek yol tutuş performansı sergiliyor. Sırt üzerinde yer alan derin kanal ve oluklar, ıslak zeminlerde yüksek güvenlik sağlıyor. Etkili su tahliyesi sağlayan Kumho 4 mevsim lastik, suda kızaklama riskine karşı yüksek güvenlik sunuyor. Kumho SUV lastiği, Hyundai Santa Cruz için 245 / 60R18 ebadında tedarik edilecek.

Kumho Crugen HP71 Özellikleri Neler?

Kumho Crugen HP71 deseninin bir diğer özelliği ise sürüş konforunu önemli ölçüde arttırmasıdır. Farklı boyutlarda tasarlanan sırt blokları, gürültünün azalmasını sağlamaktadır. Uzun ömürlü performansa sahip olan Kumho 4 mevsim lastik, hem CUV hem SUV araçlar için idealdir. Yüksek sürüş stabilitesi sağlayan lastik, tüm hava koşullarında güvenlik sunmaktadır. Sırt blokları üzerindeki kılcallar, kış koşullarında çekiş gücünü yükseltmektedir. Kumho SUV lastik, dişleri arasından sulu kar ve çamuru da hızla tahliye edebilmektedir. Düzensiz aşınmaya dayanıklılık sağlayan tasarımı, daha uzun lastik ömrü sunmasını sağlamaktadır.

Kumho Orijinal Ekipman departmanında satıştan sorumlu başkan yardımcısı olan Insu Kim: “Skoda Octavia ve Skoda Kamiq’e ek olarak, Skoda Fabia için de lastik tedarik edeceğimiz için gurur duyuyoruz.”

Kumho Lastik Hakkında

Güney Koreli lastik markası Kumho, 1960 yılında kurulmuş; kısa sürede sektörün önemli markaları arasında kendine yer bulmuştur. Marshal lastikleri de Kumho tarafından üretilmektedir. Markanın ABD, Güney Kore, Çin’de Ar-Ge merkezleri yer almaktadır. Yüksek fiyat performans lastik seçenekleri ile öne çıkan marka, binek araçlardan otobüs kamyon lastiklerine geniş ürün yelpazesi yer almaktadır. Kumho 4 mevsim lastik desenleri, markanın yıllara dayanan tecrübesi ile üretilmektedir. Kumho Crugen HP71 lastikler en yenilikçi teknolojiler kullanılarak üretilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir