En Uygun 225/45 R17 Continental Lastik Fiyatları

1871 yılında kurulmuş olan Alman lastik ve teknoloji devi Continental, yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafelerine sahip ürünleri ile öne çıkmıştır. Yumuşak hamura sahip Continental lastikler, aynı zamanda yüksek sürüş konforu sağlamaktadır. Gelişmiş Ar-Ge süreçleri ile öne çıkan marka, test pisti ve araştırma tesisi Contidrom’da 1000’den fazla bilim insanı, mühendis ve tasarımcı ile çalışmaktadır. Firmaya ait ürünler, en uygun 225 45 R17 Continental lastik fiyatları ile internet üzerinde bulunabilmektedir. Kimi online lastik satış platformları, bununla birlikte ücretsiz kargo, vade farksız taksit, yetkili montaj hizmeti gibi avantajlar da sağlamaktadır.

Kampanyalı 225 45 17 Continental Fiyatları

Lastiklerin etiket değerleri ve teknik özelliklerinin ayrıntılı olarak açıklanması ile internet üzerinden lastik seçimi daha kolay hâle gelmektedir. Sırt üzerinde desene sahip ilk lastiğin üreticisi olan Continental, yenilikçi lastik teknolojileri ile üstün performansa sahip ürünler sunmaktadır.İnternetten lastik satışı gerçekleştiren sitelerde hem kampanyalı 225 45 17 Continental fiyatları hem de onlarca ürün seçeneği bulunmaktadır. Bu ölçüde markanın yaz, dört mevsim ve kış lastikleri yer almaktadır.

Run Flat lastikler de premium lastik markası tarafından sunulan yenilikler içerisinde yer almaktadır. RFT olarak da kısaltılan patlasa da giden lastikler, delindiğinde 80 km / s hızı aşmadan maksimum 80 km daha sürüş yapabilmeyi sağlamaktadır. Continental tarafından SSR kısaltması ile belirtilen bu ürünler, indirimli 225 45 R17 Continental lastik fiyatları ile avantajlı bir şekilde satın alınabilmektedir. Bu ürünlerin orijinal ekipman lastikleri run flat olan araçlarda kullanılması tavsiye edilmektedir.

Avantajlı 225 45 R17 Continental Lastik Fiyatları

Continental IceContact ve WinterContact lastikler ise zorlu kış koşullarında güvenlik sağlamak için geliştirilen kış lastikleri arasındadır. Bunun yanında markanın 2254517 dört mevsim lastikleri içerisinde Continental ALLSeasonContact deseni bulunmaktadır. Bu ürün, kış koşullarında kullanım için test edilerek sertifikalandırılmıştır. Aynı zamanda sıcak hava koşullarında da performansını sürdürmektedir. ContiSportContact, EcoContact ve PremiumContact yaz lastiği serileri içerisinde yer alan ürünler; avantajlı 225 45 17 Continental fiyatları ile satın alınabilmektedir. Markanın yazlık lastikleri, yağmurlu ve güneşli yaz koşullarında yüksek yol tutuşu ile üstün performans sağlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir