Continental TPMS Araçları Tanıtıldı

Continental iki yeni lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) aracını tanıttı. Yeni Autodiagnos Continental TPMS D ve SE ile teknisyenler müşterilerinin tüm TPMS ve lastik servisi gereksinimlerini karşılayabiliyor. Autodiagnos TPMS D , piyasadaki tüm orijinal ekipman ve 20 satış sonrası TPMS sensör markası ile kullanılabiliyor. Autodiagnos TPMS SE ise yine tüm orijinal ekipman sensörlerin yanı sıra; REDI Sensor ve  EZ-sensor ile çalışabiliyor.

Continental TPMS Araçları Birçok Otomobile Uyum Sağlıyor

Her iki Continental TPMS aracı da Avrupa ve Asya’daki araçların %98,6’sına uyum sağlıyor. Lastik basıncı izleme sistemi araçları, çeşitli aydınlatma koşullarında kullanılmaya ve doğrudan güneş ışığında kolayca okunmaya olanak tanıyan bir kullanıcı grafik ara yüzü sunuyor. Araç, bağımsız onarım tesislerinin servis onarım işlemlerini destekliyor; Continental TPMS ve lastik servisi işlevlerinin araca özgü yapılandırmalar gerekmeden ana ekrandan ulaşılabilir olmasını sağlıyor.

Continental TPMS D Farklı Modlar Sunuyor

Her büyüklükteki mağazaya uyacak şekilde tasarlanan Autodiagnos TPMS D aracı; eksiksiz lastik basıncı izleme sistemi servisi, arıza teşhisi ve destek lastiği servisi sunabilir; servis ve teşhis ihtiyaçları için sadece tek bir alet gerektiren mağazalar için ideal bir çözümdür. Bu yeni araç TPMS kodlarını okuyabilir , silebilir ve daha hızlı Marka / Model / Yıl aramaları için VIN tarayıcıya sahiptir. Continental TPMS D ayrıca geçmiş verilerden yararlanarak sensörleri programlayabilir ve bir aracın tüm sensörleri için iki dakikadan kısa sürede yayınları kolaylaştıran bir OBD II modu sunmaktadır.

Continental Lastik Basıncı İzleme Sistemi Kolaylık Sunuyor

Autodiagnos TPMS D , kullanımı kolay bir yazılıma sahiptir ve PC tabanlı bir güncelleme yöneticisine ek olarak yazılım güncellemelerinin ve en son araç uygulamalarının indirilmesi için Wi-Fi’ye bağlanabiliyor. Continental TPMS D aracı ayrıca lastik, süspansiyon bileşeni satışlarını artırmak için isteğe bağlı dijital lastik sırt derinliği ölçeri ile birleştirilebiliyor. Autodiagnos TPMS SE lastik basıncı izleme sistemi aracı, birden çok bölmesi olan ve birden fazla araca ihtiyaç duyan mağazalar için tasarlanmıştır. Bu araç, tüm binek araç OE sensörleri ve en popüler satış sonrası sensörleri için hızlı ve basit TPMS hizmeti sağlar. Continental TPMS SE aracı, birden fazla teknisyenin tüm müşterilere önemli TPMS hizmeti sunmasına olanak tanıyarak birden fazla üniteyi tek bir mağaza için uygun fiyatlı hale getirmek üzere tasarlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir