Continental Lastikleri General Motors Tarafından Ödüllendirildi

Continental Lastikleri , şirketin 28’inci “Yılın Tedarikçisi” ödül töreninde General Motors tarafından Yılın GM Tedarikçisi seçilen firmalar arasında yer aldı. Tedarikçi ödülünün kazananları koronavirüs nedeniyle sanal bir törenle açıklandı. Otomotiv sektörünün en önemli isimleri arasında yer alan General Motors , dünya genelinde beklentileri aşan, olağanüstü değer yaratan ve inovasyon sağlayan tedarikçileri ödüllendirdiğini belirtti.

General Motors Tedarikçilerin 2019 Faaliyetlerini Değerlendirdi

General Motors , 15 ülkeden üstün performans getiren en iyi tedarikçilerini ödüllendirdi. Continental de otomotiv sektörü için en önemi unsurlardan biri olan lastik kategorisi içerisinde ödüllendirilen firmalar arasında yer aldı. Firmaların 2019 yılı boyunca sağladığı değer için verilen ödüllerin Mart ayında yapılacak canlı bir etkinlikte sahiplerine ulaştırılması planlanmıştı. Ancak; Covid-19 törenin ertelenmesine neden oldu.

Continental General Motors Tarafından Üst Üste 3. Kez Ödül Aldı

General Motors “Yılın Tedarikçisi” ödülü kazananları, şirketin satın alma, mühendislik, kalite, üretim ve lojistik yöneticilerinden oluşan küresel bir ekip tarafından belirlendi. Kazananlar, “Ürün Satın Alma, Global Satın Alma ve Üretim Hizmetleri, Müşteri Hizmetleri ve Satış Sonrası ve Lojistik” alanlarındaki performans kriterlerine göre seçildi. Otomotiv sektörünün önemli ödüllerinden biri olan GM Tedarikçisi ödülünü Continental üst üste 3. kez elde etti.

Otomotiv Devi GM Tedarikçilerine Teşekkür Etti

General Motors global satın alma ve tedarik zinciri başkan yardımcısı Shilpan Amin, ödül kazanan tedarikçilerin beklentilerin ötesinde hizmet ve deneyim sunduklarını belirtti. Amin, tedarikçilere Covid-19 dönemindeki çabaları için de teşekkürlerini iletti. Amin otomotiv sektöründe faaliyet gösteren bu tedarikçilerin üretimin tekrar güvenli bir şekilde başlatılmasına ve sağlık çalışanları için yardım ulaştırmaya yardımcı olduklarını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir